1More Ecs3001 True Wireless Kulaklık - Siyah

130130405
299,00 TL
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ecs3001.png (437 KB)

  - Hızlı & Dengeli Bağlantı: Bluetooth 5 teknolojisiyle bağlantınız hiç olmadığı kadar güçlü olacağı gibi, aynı zamanda daha az pil tüketecek. Böylece daha uzun süre müziğin kesintisiz olarak çıkarabiliceksiniz.


  - Gelişmiş Ses Kodlaması:
  AAC ( Advanced Audio Codec) , normal ses codeclerine göre çok daha başarılı, kablosuz ses performansını sunar. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve müziğinizin keyfini huzur içinde çıkarın.

  - Kolay Kullanım: Kulaklarınız, kutusundan çıkarıldığında otomatik olarak cihazınızla ( ilk kullanımdan sonra ) eşleşecektir. Kulaklıklar üzerinde bulunan tuşlar ile birlikte çağrıları yönetebilir , mzik kontrolünü sağlayabiliriz.


  - Çoklu Eşleşme Modları:
  İki kulaklığı birden kullanıp mükemmel müzik deneyimi yaşayabildiğiniz gibi, tek bir kulaklığı kullanarak kristal netliğinde telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

  - Ergonomik Kulak İçi Tasarımıyla Daha Konforlu Yapı: Ergonomik tasarıma sahip kulak içi kulaklık yapısıyla , kulak kanallarınızı koruyan ve çoğu kulak şekline uyum sağlar. Tek bir kulaklık sadece 6.25 g ağırlığındadır ve daha uyumlu yerleşim için ek silikon kulak kapakları sağlanır.

  - Hafif ve Taşınabilir: Tek bir kulaklığın 6.4 gram iken, iki kulaklık ve kutu toplamda 52 gram ağırlığındadır. Hafif ve taşınabilir tasarımı sayesinde kolaylıkla avcunuzun içine sığabilir.

  - Daha Uzun Pil Ömrü & Daha Fazla Müzik: Kulaklıklar 3 saat boyunca pil ömrü sunmaktadır. Kutusunda bulunan 3 adet tam dolum sarj sayesinde toplamda 12 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.


  - Yapay Zeka Destekli Sesli Asistan:
  Cihanızı çıkarmadan Siri , Google Asistan veya Alexa'ya erişmek için düğmeyi çift tıklayın.

  1MORE ESC3001 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, sahip olduğu bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde düşük güç tüketimi ve üstün performans sağlar. Tasarımsal olarak portatif ve şık bir yapıya sahiptir. Dahili AAC mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde bulunan çok fonksiyonlu butonla; gelen çağrıları cevaplayabilir veya reddedebilir, ses dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

  Ortalama 3 saat kullanım imkanı sunan kulaklık, şarj yuvası sayesinde 3 kez tam doluma imkan sağlayarak 12 saatlik bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.