1MORE EO320 Pod Piston Kulak İçi Kulaklık

130800905
199,00 TL
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • - Metal Kompozit Diyafram
  - Ergonomik Rahat Uyum
  - Lüks Metal İşçiliği
  - Özel Olarak Tasarlanmış Kulak Uçları
  - Akıllı Kontrol Teknolojisi
  - Kevlar Fiber Kablo

  - Ağırlık:15g

  - Uzunluk:1,25m

  - Fiş:3,5mm

  - Empedans:32Ω

  - Hassasiyet:107dB  - Dinamik Sürücüler

  Patentli sürücümüz , PET'in iki dış tabakasının içinde titanyum dereceli metal içeren üç katmanlıbir diyaframa sahiptir. Bu yüksek uç ve orta aralık netliğini ve tepki süresini büyük ölçüde artıran esnek bir polimerdir. Minimize edilmiş bozulma ile yüksek seviyede dinamik ve akustik bas , en iyi dinleme keyfi için ptimize edilmiş kulaklık kuyruk parçalarını kullanır.


  - Mükemmel Ergonomi

  Hafif ve ergonomik yapı , günlü ve sahnede kullanım için kalıcı konfor sağlar. Herkes için en iyi uyumu sağlar. Herkes için en iyi uyumu sağlayan kulak ucu boyutu ile deney yapın. Ekstra tavşan kulak tutucu aksesuarları , FDA seviyeli silikon cilt dostu ve süper yumuşaktan yapılmış hareket ederken tomurcukları rahat ve rahat bir şekilde tutar.


  - Akıllı Kontrol Teknolojisi

  Ses seviyesini , şarkıları kolayca değiştirmenize ve çağrı almanıza olanak tanıyan hat içi uzaktan kumandalar. Üstün MEMS mikrofon , kristal netliğinde telefon görüşmeleri için çapraz konuşmayı ve arka plan statikini ortadan kaldırır.


  - Hafif Dayanıklılık

  Yüksek kaliteli fonksiyon , hafif alüminyum alaşımlı gözdeyle formla eşleşir. Kablosuz , dayanıklılığı ve mukavemeti büyük ölçüde arttırmak için Kevlar elyafının etrafına sarılmış iç emaye bakırdan oluşur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.