Mi Care Kampanya
KAZAEN ZARARA UĞRAMA VE HIRSIZLIK TEMİNATI

(Ürünün satın alındığı andan itibaren ilk bir yıl için geçerlidir)

İşbu sigorta sözleşmesi, GULF Sigorta tarafından EVOFONE müşterisine kazaen zarara uğrama ve hırsızlık güvencesinden, Elektronik Cihaz Sigortası Genel Şartları ve Hırsızlık Sigortası Genel Şartları kapsamında ve sigortalı sıfatıyla Sertifikada belirtilen koşullar çerçevesinde yararlanma hakkı tanımaktadır.

Bu sigorta sözleşmesi, sözleşmede belirtilen ve aşağıdaki istisnalara tabi olan ürünün onarımı, parça değişimi, işçilik ve evde servis hizmetlerini kapsar.

İşbu sözleşme kapsamındaki teminat sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

İşbu Sigorta Sertifikası Kamuya açık olan ve kişiye ait ve özel olmayan alanlarda (park, otobüs, dolmuş, cafe, avm, konser alanı, vb.) sigortalının bilgisi ve rızası olmaksızın, değişik usul ve yöntemlerle,  yanında, üzerinde, çantasında, cebinde  bulunan eşyalara yapılacak ve  “Aşırma, Yankesicilik, Kapkaç” olarak tabir edilen hırsızlık zararlarına karşı güvence sağlamamaktadır.

Yapılacak onarım veya değiştirme işlemlerinde, ürünün fabrika çıkış fonksiyonel faydasını karşılayacak yeni, tamir edilmiş veya muadil üretici parçaları kullanılabilecektir.


TEMİNATIN KAPSAMI

  1. Fatura tarihi itibari ile ilk bir (1) yıl ile sınırlı olmak üzere kapsam dâhilindeki ürünün;
    • Ani ve beklenmedik bir olay neticesinde kazaen zarara uğramasından kaynaklanan hasarları ile
    • Hırsızlık Sigortası Genel Şartlarının A.1. maddesinde belirtilen “kapalı bir ortamdan kırma, delme, yıkma, devirme, zorlamayla girilerek; öldürme, yaralama, zor ve şiddet kullanma veya tehditle” ürünün çalınması sebebiyle oluşacak zararları kapsamaktadır.
  2. Fatura tarihinden itibaren başlayarak ihtiyari garanti sözleşmesinin bitiş tarihine kadar kapsam dâhilindeki ürünün;
    • Rutubet, nem ve tozlanma kaynaklı hasarları ile
    • Elektrik kesilmesi, elektriğin gidip gelmesi, voltajın alçalıp yükselmesi veya yanlış voltaj yahut akımdan doğan hasarlarını kapsamaktadır.

Yukarıda sayılan haller sonucunda ürünün tamamen hasarlanması durumunda, ürünün fatura üzerindeki tüketici alış fiyatı üzerinden %30 muafiyet uygulanması sonrasında kalan tutar kadar EVOFONE alışveriş çeki verilecektir.

Ürünün tamir edilmesi (kısmi hasar) durumunda herhangi bir muafiyet uygulanmayacaktır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BELGELERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ
garanti_sozlesmesi.docx (31 KB)
kzuh_musteri_sozlesmesi.docx (22 KB)IMG-20191210-WA0006.jpg (184 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.