teknikservis-duyuru.jpg (136 KB)

Roborock S5 MAX Akıllı Robot Süpürge - Siyah

130133105
5.199,00 TL
4.699,00 TL
%10 indirimli
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Orijinal borock S5 Max lazer navigasyon robotlu süpürge 2000 Pa paspas ile 290 ml su tankı AI şarj ve destek Al

  -------------------------------------------------------------------------------------------------- * APP kontrolü: lütfen "MI Home" u indirin * Mi ev: destek İspanyolca/İngilizce/lehçe/hollandaca dil ---------------------------------------------------------------------------------------------------

  Destek fonksiyonu:

  1. Akıllı bölümleme 2. Dinamik z-glif yerleşimi 3. Destek alanı adlandırma, bölme 4. Belirlenen oda temizliği 5. Su tankları türleri 6. Belirlenen alanların düzenli temizliği 7. Süpürme emme

  Süper temizlik

  Paspas etkisini sağlamak için tutarlı paspas basıncı tasarımı. Seçici oda paspası, kullanıcıların her oda için uygun su akışını ve vakum gücünü ayarlamak için belirli odaları seçmelerine izin verir. Maksimum emme kadar 2000 Pa hidrostatik hava kanalı iyileştirme, rüzgar direncini azaltmak, toz emme kapasitesini artırmak.

  Akıllı ayarlar

  APP üzerinden süpürme ve mopping lama sınırlı alanları ayarlayın. Demirlendiğinde, su kapanır, S5 max'in bir sonraki paspas için hazır kalmasına izin verir. Farklı günlerde, farklı zamanlarda belirli odalar için temizleme planlayın. 0.8in (2 cm) yüksek eşik ve halıların üzerine kolayca tırmanır. Halıyı temizlerken otomatik olarak turbo moduna geçer.

  Yüksek verimlilik

  290 ml'ye kadar su deposu kapasitesi, 200 metrekarelik alan tamamen kaplıdır. Yüksek hassasiyetli LDS lazer değişen sensör, odayı 300 rpm'de tarar. Uyarlamalı algoritmalar, odalar ve engellerin etrafındaki en verimli temizleme yolunu hesaplar. Benzersiz bir çekmece tasarımı kullanarak, paspas paneli robotu çevirmeden veya su tankını çıkarmadan hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir ve çıkarılabilir. Hızlı bırakma ana fırça, paspas montajı, su deposu ve kolay bakım için çöp kovası yıkanabilir hava filtresi ve % paspas bezi bu ürünlerin kullanım ömrünü uzatır.

  Ev temiz çok kolay olun

  Önceki modellere kıyasla, borock S5 Max paspas ve süpürme özelliklerine yükseltildi. Temizleme verimliliğini artırmak için daha büyük bir alanı kaplayabilen büyük bir su deposu ile donatılmıştır. Daha iyi bir ev otomatik temizleme etkisi elde etmek için süper emiş ve uyarlanabilir rota planlama algoritmaları. Dağınık temizlik görevinden kendinizi özgür bırakın.

  Orijinal Xiaomi borock S5 Max

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.