Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı (Versiyon 3)

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı  (Versiyon 3)

   

   

  Hareket Özgürlüğü Kazandıran Detaylar

  Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) taşınabilir şarj cihazı, taşıdığı premium özellikler sayesinde akıllı teknoloji kullanıcılarına hareket özgürlüğü kazandırmayı başarıyor. Artırılmış uyumluluğu, akıllı cihaz ve aksesuarları sabit bir yerde kendi adaptörleri üzerinden şarj etme ihtiyacını tümüyle kaldırıyor. Özellikle, sürekli hareket halinde olan kullanıcıların hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. 

   

   

  Güçlü Bir Seyahat Arkadaşı 

  Çift yönlü hızlı şarj olabilen model, 10000 mAh kapasitesi sayesinde akıllı cihaz ve aksesuarlarınızı çok daha yoğun ve uzun bir şekilde kullanmanıza izin veriyor. Cihazlarınızı birçok kez tam doldurmanıza imkan veren ürün, seyahat esnasında en yakın ve güçlü arkadaşlarınızdan biri oluyor. 

  Kolay Taşınabilirlik 

  Ultra ince ve hafif olacak şekilde tasarlanan Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3), yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurmayı başarıyor. 14.2 mm inceliğine sahip olan taşınabilir şarj cihazı, 245 gram ağırlığı sayesinde pantolonun arka cebinde bile zahmetsizce taşınabiliyor. 
  Çift USB Çıkışı 

  Yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanan cihaz, kompakt tasarımı ile çift USB çıkışını buluşturmayı başarıyor. Aynı anda iki cihazı şarj etmenizi sağlayan özellik, sizin ve sevdiklerinizin cihazlarına yetebilmesine yardımcı oluyor. 

   

   

  Güçlü, Dayanıklı ve Şık Tasarım

  180o ergonomik ark tasarımı kullanılan model, ele tümü ile oturuyor ve çok daha güvenli bir tutuş sunuyor. Sahip olduğu alüminyum kasa, çarpışma ve darbelere dayanmasını sağlayan yüksek yapısal mukavemete sahip olmasını sağlıyor. Şık bir yüzey görünümü sunan pürüzsüz ekosal kaplama; ter, oksitlenme ve günlük aşınmalara karşı dayanıklı bir yüzeye kavuşmasına yardım ediyor. 

   

   

  Optimize Edilmiş Şarj / Boşaltma Verimliliği

  Yüksek yoğunluklu lityum polimer pil kullanılan taşınabilir şarj cihazı, iyileştirilmiş şarj dönüşüm oranları ve stabil boşaltma voltajını keyfini sürmenizi sağlıyor. Gelişmiş direnç kapasite sensörleri ile desteklenen model, çok daha dayanıklı olmakla kalmıyor. Optimize edilmiş şarj verimliliği de sunuyor. 

  Düşük Güç İletimi

  Bluetooth kulaklık ve fitness bilekliği gibi pek çok aksesuar, düşük güç aktarımı ile sağlıklı bir şekilde şarj edilebiliyor. Bu tip aygıtları güvenle şarj edebilmeniz için, Xiaomi taşınabilir şarj cihazı düşük şarj modunda çalışıyor. Taşınabilir şarj cihazına 2 kez basarak 2 saatlik düşük güç şarj modunu uyandırabilirsiniz. 

   

   

  9 Katmanlı Güvenlik

  Model, şarj verimliliğini arttıran 9 entegre devre koruması sayesinde güvenli taşınabilir şarj deneyimi sunuyor. 9 katmanlı koruma;

  - Lityum polimer pillerin güvenli aralıkta çalışmasını sağlayan sıcaklık koruması,

  - Sistemi güvence altına alan kısa devre koruması,

  - Olası bir durumda cihazı yeniden başlatmanızı sağlayan reset mekanizması, 

  - Voltaj dalgalanmalarının yaratacağı zarara karşı giriş voltaj koruması,

  - Cihazı korumak adına çıkış voltajını izlemeye alan çıkış voltaj koruması,

  - Herhangi bir yanlış bağlantıda otomatik olarak şarj etmeyi kapatan yanlış bağlantı koruması,

  - Yüksek akım çıkışı olduğunda cihazı otomatik olarak kapatan yüksek akım koruması, 

  - Aşırı dolum ve deşarjın lityum polimer piller üstünde yaratacağı zarara karşı aşırı şarj ve deşarj koruması,

  - Donanım seviyesinde kısa devre koruması sunan PTC batarya korumasından oluşuyor. 

   

   

  Genel Özellikler

  Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) taşınabilir şarj cihazı siyah özellikleri, hareket halindeyken mobil ürünlerini kaliteli bir taşınabilir şarj aleti ile şarj etmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Taşınabilirlik, hız ve güvenliği bir arada sunan model, 180o özel tasarımı sayesinde hem şık bir görüntüye kavuşuyor hem de çok daha rahat kavranabiliyor.

  - 147 mm x 71 mm boyutlarına sahip olan ürün, 14.2 mm inceliği ve 245 g ağırlığı sayesinde dilenen her yere rahatlıkla taşınabiliyor. 

  - Hızlı dolum özelliği ile öne çıkan model, 2 A ile 6.2 saatte, 2.4 A ile 4.2 saatte tümüyle doluyor. 

  - 4 seviyeli LED göstergesi, cihazın hangi oranda dolu olduğunu pratik bir şekilde gösteriyor. 

  - Micro USB giriş ile şarj edilebilen modelin 2 adet standart USB çıkışı bulunuyor. 

  - Her iki USB çıkışı; 5 V, 9 V ve 12 V çıkış gerilimi ve 1.2 A, 1.5 A ve 2.4 A çıkış akımı sunuyor. 

  - Farklı şarj özelliklerine sahip cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan model, düşük güç ve hızlı şarj modları ile kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.