Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

   

   

  Dünyanın önde gelen batarya üreticileriyle işbirliği gerçekleştirerek ortaya koyduğu taşınabilir şarj cihazlarını şekillendiren Xiaomi, ürünü çeşitli güvenlik mekanizmalarıyla güçlendirerek uzun soluklu kullanımlara uygun hale getiriyor. Kullanım sürecinde çizilmeye ve kaymaya meydan vermeyen dış kaplamasıyla hem şık hem de kullanışlı olan Xiaomi 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı, yüksek ısı koruması özelliğini de taşıyor. Bunun yanında; kısa devre koruması, akım koruma teknolojisi, yüksek akım koruması, enerji kaybı koruma sistemi ve düzenli şarj akımı kontrolü gibi çok sayıda özellik, modeli değerli kılıyor. Üzerinde şarj amacıyla değerlendirilebilecek iki adet USB-A portu ve ürünün doldurulabilmesi için bir adet Micro-USB portu yer alıyor. Micro-USB portunun üst kısmında ise cihazın şarj oranının kolayca görüntülenebilmesini sağlayan LED aydınlatmalar bulunuyor. Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazları sorunsuz şekilde şarj edebilen model, uygun yapıda kablo kullanıldığı takdirde yeni nesil laptopları da tam doluluğa ulaştırabiliyor.  Yeterli Uzunluktaki Micro-USB Kablosuyla Verimli Kullanım

  Xiaomi 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı kutusundan, powerbank’e ek olarak 30 santimetreyi aşan uzunlukta şarj kablosu çıkıyor. Bir ucu USB-A diğer ucu ise Micro-USB yapısında olan kablo, cihazın bilgisayar ya da haricen edinilecek adaptörler aracılığıyla doldurulabilmesine yardım ediyor. Şarj cihazının görünümü ve rengiyle uyumlu olan kablo, teknoloji tutkunlarını ekstra masraflardan kurtarıyor.

  Xiaomi 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı; seyahat edenlerin, saha çalışmalarına katılanların ve telefon görüşmelerinin ya da eğlence süreçlerinin, kısa sürede azalan batarya nedeniyle sekteye uğramasını istemeyenlerin yönelebilecekleri ürünlerden biri oluyor. Teknoloji tutkunlarının güvenle kullanabilecekleri ürün, teknik özellikleri ve yüksek kapasiteli bataryalarıyla olduğu kadar kompakt sayılabilecek boyutlarıyla alışveriş listelerinde boy gösteriyor. Eğer siz de fiyat-performans odaklı bir taşınabilir şarj cihazı arıyorsanız, Xiaomi’nin en çok tercih edilen modellerinden Xiaomi 20000 mAh taşınabilir şarj cihazını edinebilirsiniz.

   

   

  Ağırlığı 338 gramdır.

   

  Maksimum çıkış gücü 5.1V/3.6A değerleriyle cihazınızı çok yüksek hızda şarj etmektedir.

   

  Tüm cihazları desteklemektedir.

   

  Yüksek ısı koruması, kısa devre koruması, şarj doldu uyarısı, akım koruma teknolojisi, otomatik şarj koruma, düzenli şarj akımı kontrolü, yüksek akım koruması, enerji kaybı koruma sistemi, PTC koruma sistemi özelliklerine sahiptir.

   

  Kayma engelleyici dış yüzeye sahiptir.

   

  Çizilmeye dayanıklıdır.

   

  Şarj kullanım yüzdesi %93'tür.

   

  Batarya yapısı Li-lon'dur.

   

   


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.