Amazfit Pace Akıllı Saat Kırmızı (Resmi Distribütör Garantili)

130100210
599,00 TL
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 •   Her Adımda Bilgilendirme:  Koşularınızı takip etmenizi kolaylaştıran model; mesafeyi, zamanı, rakımı, maksimum ve ortalama hızınızı hesaplayarak sizi bilgilendiriyor. Zamana bağlı aktiviteleriniz için kronometre ve zamanlayıcı uygulamaları bulunuyor.
   Kalp Atışlarınızın Takipçisi:  Otomatik kalp atış hızı izleme özelliği, kalp atış hızınızın sürekli takibini yaparak egzersizlerinizi optimize etmenizi sağlıyor. Kalp atışlarınızın takipçisi olan model, kaçta uyuduğunuzu ve uyandığınızı; ne kadar saat derin uykuda, ne kadar saat hafif uykuda olduğunuzu belirleyerek uyku düzeninizi ayarlamanız ve sabahları daha dinç kalkmanız için size yardımcı oluyor.
   Hassas Kalori Ölçümü:  Yüzme, bisiklet, koşu gibi farklı sportif faaliyetlerinizde, içinde bulunduğunuz aktivite tipine göre harcadığınız kalori miktarı hakkında bilgilendirme yapan model, kilo kontrolünüzü sağlamanızda size destek veriyor. Uzun süreli oturmalarda, hareket etmeniz için size uyarıda bulunuyor.
   Yol ve Hava Koşullarının Habercisi:  Açık hava egzersizlerinizde dâhili GPS ve pusula, rotanızı ve mesafenizi takip etme imkânı verirken hava durumu uyarısı özelliği, rüzgâr hızından nem oranına kadar pek çok veri konusunda detaylı bilgilendirme yapıyor. Cihazınızın klasik yön gösterme özelliğinden faydalanmanız için dijital pusula size bilgilendirme yapıyor. Ayrıca pusula menüsünden, hava basıncı, yükseklik gibi bilgilere de ulaşılabiliyor.
   Telefonsuz Müzik Dinleme:  Bluetooth kulaklığa kablosuz olarak bağlanma özelliği, spor yaparken telefonunuzu kullanmadan yüksek kalitede müzik dinleme olanağı sunuyor.
   Günlük Hayatla Olan Bağlantınız:  Model; gelen çağrılarınız, mesajlarınız, e-postalarınız ve Facebook, Whatsapp, Instagram gibi kullandığınız diğer uygulamalar için size bildirim göndererek telefonunuz yanınızda olmasa dahi gelişmelerden sizi anında haberdar ediyor.
  1.34 inçlik, 320 x 300 piksel doğal çözünürlüğe sahip LSD dokunmatik ekran, net ve canlı bir görsellik sunuyor. 
  Yansıma yapmama özelliği sayesinde parlak güneş ışığı altında bile kolayca okunabiliyor. 
  - Ekranın parlaklığı ve görüntü kalitesi ile profesyonel bir duruş sergileyen model, batarya koruma moduna geçtiğinde dahi ekrandaki bilgileri görebilmenize imkân veriyor.
   1,2 GHz hızındaki çekirdek işlemci, hızlı ve sorunsuz işlem kabiliyeti sağlıyor.
   512 MB RAM ve toplamda 4 GB olan depolama alanı, dijital dosyalarınız için talebinizi karşılayacak düzeyde çalışma ve arşivleme alanı yaratıyor.
   Bluetooth 4.0 / BLE + WiFi bağlantıları, çevre birimlerle hızlı ve sağlıklı bağlantı kurmanıza aracı oluyor. Bağlantı özellikleri, müzik dinlemek için kullanacağınız kablosuz kulaklık ya da hoparlör ile uyum gösteriyor.
  1.9 oz / 54.5 g ağırlığındaki model, her detayıyla sofistike bir imaj yaratan siyah renkli tasarımı sayesinde, bileğinizde oldukça şık görünüyor.
  Zarif seramik çerçeve, çizilme ve mekanik yıpranmalar için ekstra koruma sağlıyor.
   Xiaomi Amazfit Pace Akıllı Saat özellikleri içinde yer alan,pil ömrünün düzenli kullanımda 5 güne, genel kullanımda ise 11 güne kadar dayanabilir oluşu modeli öne çıkaran bir avantaj oluyor.
   Hem Android hem de iOS işletim sistemi ile uyumlu olan modeli, kullanmaya başlamadan önce cihaza Amazfit uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Amazfit uygulaması, Android ve iOS marketlerinde bulunuyor. Uygulamaya giriş yapmanız için sizden hesap oluşturmanız isteniyor.
   Modelin sağ tarafındaki tuş, cihazınızı açmanızı sağlıyor. Cihaz açıldıktan kısa bir süre sonra kurulumu yapmanız için ekrana QR kod geliyor. Bu kodu telefonunuza yüklediğiniz Amazfit uygulaması ile okutmanızla birlikte eşleşme sağlanıyor. Cihazınız ve uygulama arasındaki eşleme sağlandıktan sonra, akıllı saatiniz kullanıma hazır hale geliyor.
   Sürekli açık olan ekran özelliği, ışığı açmadan saati görebilmenizi sağlıyor. Işığı açmak için ise kolunuzu hareket ettirmeniz, cihaza iki kez dokunmanız ya da yandaki tuşu kullanmanız yeterli oluyor.
   Cihaz, arkasında bulunan sensör ile kalp atışlarınızı izliyor. Bu sayede, sportif faaliyetler ve uyku esnasındaki kalp atışı bilgilerinizi kayıt altına alıyor.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.