1-9-nisan-kampanya-popup.png (1.41 MB)

Xiaomi Mi Tv Bluetooth Sound Bar

799,00 TL
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kompakt Boyutlarına Karşın Sinematik Deneyim Sunan Ürün

  - Yaşam alanlarını, oluşturduğu seslerle doldurabilen model, çift hoparlörü ve derin bas tonlarının elde edilebilmesini sağlayan portuyla etkileyici seslere imza atıyor.

  - Yerleşik dijital sinyal işlemcisi sayesinde kaynaktaki ses verilerini analiz ederek hazırlayan ürün, farklı ses modları aracılığıyla film veya müzik takibini daha keyifli hale getiriyor.

  - Ses sistemi, ergonomik tasarımlı uzaktan kumandası üzerinden multimedya özelliklerinin, ses seviyesinin, ses modlarının ve daha fazlasının ayarlanabilmesine olanak veriyor.

  - Televizyon ünitelerinin muhtelif yerlerine konumlandırılarak veya duvara monte edilerek kullanılabilen model, uzun çekim menzili sayesinde multimedya keyfinin kesintisiz yaşanmasını sağlıyor.

  - AUX ve optik ses çıkışı aracılığıyla farklı ses kaynaklarının kablolu olarak bağlanabilmesine imkan tanıyan ürün, 18 volt 2.2 amper değerindeki adaptörüyle çalışıyor.

  - 1 kilogramı biraz geçen ağırlığıyla taşınabilirlik konusunda da memnuniyet yaratan ses sistemi, evin farklı odalarına taşınarak da değerlendirilebiliyor.

  Zengin Bağlantı Noktaları, Güçlü Ses Çıkışı

  Zarif tasarımı ve Anker’e özgü ayrıntılarıyla farkını ortaya koyan ürün, teknik yeterlilikleriyle sinema tutkunlarının favori ekipmanlarından biri haline geliyor.

  Kanal Sayısı: 2.0

  Ses Çıkış Gücü: 40 Watt

  Ses Çıkışı: Stereo

  Ağırlığı: 1190 gram

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.