2010 yılında kurulan ve yönetim merkezi İstanbul’da olan EVOFONE, mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yenilikçi bir marka olarak 750’yi aşkın tecrübeli çalışanıyla yoluna güçlü biçimde devam etmektedir. Dünya devi markalarla geçmişten günümüze önemli iş birlikleri gerçekleştiren EVOFONE, mobil dünyada elde ettiği birikim, mühendislik ve tasarım gücüyle kendi adını taşıyan akıllı telefonları da pazara sunmuştur. 

Teknik desteğin teknoloji sektöründe en az geliştirilen teknoloji kadar değerli olduğu vizyonuyla hareket eden EVOFONE, satış sonrası hizmetler kapsamında yer alan ve çok sayıda uzmana ev sahipliği yapan İstanbul’da Karaköy ve Kağıthane olmak üzere, Ankara, Antalya ve Samsunda  bulunan toplamda 5 teknik servis merkezine sahiptir. EVOFONE bu merkezleri ile ithalatını yapmış olduğu ürünlerin orjinal servis ve yedek parça temininin yanı sıra diğer tüm marka ve modellerin mobil cihazlarına da tüm Türkiye çapında “mutlu ve tam destek” yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

EVOFONE, yakın bir geçmişte Türkiye pazarında göstermiş olduğu başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve 2018 mayıs ayı itibariyle Uzakdoğu menşeili dünya teknoloji devlerinden XIAOMI markasının ‘Türkiye Yetkili Distribütörü’ olmuştur. EVOFONE, Türkiye’de 19 noktada bulunan MI Store’ların  yanı sıra 5 noktada Franchise  yönetimini etkin biçimde yürütmektedir. XIAOMI, yeni ürünleriyle birlikte EVOFONE’un Türkiye pazarındaki yaygınlığı ve gücü ile kitlesini büyütmeyi sürdürmektedir. Başarılı organizasyon yapısı ve operasyon gücüyle dikkat çeken şirket ayrıca, HTC, Black Shark, Amazfit, Midea, Viomi, Roborock, Inface, Haylou, 1 More, Petkit, Ulefone, Soocas,70 Mai, Roidmi, Zmi, Yeelight, İnfrared, U’Revo, Kingsmith, Qcy, Huayi, Hutt, Swdk ve Zijia gibi önemli teknoloji markalarına ait çok sayıda yenilikçi ürünün satışını da online olarak gerçekleştirmektedir.ofispark


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.