Biz kimiz?


2010 yılından günümüze EVO Bilgi Teknolojileri olarak mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yer almaktayız. Dünyanın önde gelen markalarından olan Xiaomi  akıllı telefon ithalatını Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerden gerçekleştirmekle birlikte kendi tasarımımız olan EVO RS serisi ürünleri RS6 ve RS6 Slim cep telefonlarının satışını sürdürmekteyiz.

Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında yer alan teknik servis birimimiz ile ithalatını yapmış olduğumuz ürünlerin orjinal servis ve yedek parça temininin yanı sıra diğer tüm marka ve modellerin mobil cihazlarına da tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.Şirketimiz, Türkiye pazarında göstermiş olduğu başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve 2018 mayıs ayı itibariyle Uzakdoğu menşeili XIAOMI markasının ‘Türkiye Yetkili Distribütörü’ olmuştur.

XIAOMI, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisidir. Şirketin kurucusu ve CEO'su Forbes'e göre Çin'in en zengin 23. kişisi olan Lei Jun'dur. Şirket, 2014'te 60 milyondan fazla akıllı telefon satışı yapmıştır ve dünya genelinde 74 ülkede teknolojik ürün satışı yapmaktadır. Cep telefonu satışında 1.35 milyar nüfuslu Hindistan’da 1. Sırada bulunan firma ayrıca Rusya, Ukrayna, Endonezya, İsrail, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan ve Singapur gibi ülkelerde ilk 3 marka içerisinde yer almaktadır.Her geçen yıl üç basamaklı büyüme oranına bir yenisini 2018’de ekleyerek global markette en büyük 4. marka olmayı başarmıştır. 2019 hedefleri ise dünyanın en büyük 3. akıllı telefon üreticisi olmaktır. Şirket, 2017 ‘Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri’ sıralamasında 13. sırada yer almıştır. XIAOMI, yeni ürünleriyle birlikte EVOFONE’un Türkiye pazarındaki yaygınlığı ve gücü ile kitlesini büyütmeyi hedeflemektedir.                                                    Misyonumuz                                                     

EVOFONE olarak en büyük misyonumuz, proaktif bir anlayış ile müşteri memnuniyeti odaklı olmak, ihtiyaç ve taleplere en hızlı ve kalıcı şekilde cevap vermek. Ayrıca EVOFONE’un görünürlüğünü arttırmak için müşteriye doğrudan dokunan iş ortaklarımızın sayısını arttırmak, satışını yaptığımız ürünlerin teknik servis hizmeti konusunda yaratıcı ve kalıcı çözümler sağlamayı hedeflemekteyiz.Teknik Servis

EVOFONE bünyesinde, toplam 60 çalışanımızın bulunduğu teknik servisimiz ve satış sonrası departmanlarımız, müşterilerimizin tüm talep ve sorunlarına en hızlı şekilde  dönüş yapıp hizmet kalitemizi arttırmak için çalışıyorlar. Her zaman hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen şirketimizde teknisyen, satış sonrası call center, ikinci el cihazların alınıp yönetildiği ‘buy-back’ çalışanlarının yanı sıra bunların yöneticilerinin bulunduğu profesyonel kadromuz mevcuttur.
ofispark


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.