Teknik Servis

Değerli Müşterilerimiz

Dünya genelinde görülen Koronavirüs (COVID-19) salgınının yayılmasını önlemek, halk ve çalışan sağlığını korumak amaçlı aldığımız tedbirlere ek olarak, teknik servislerimizde geçici bir süre ön bürolarımızdan hizmet verilmeyecektir. Bu süreçte, sadece kargo ile hizmet verilecek olup, ürünlerinizi anlaşmalı olarak Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Arızalı ürünlerinizi servislerimize göndermeden önce https://www.evofone.com/teknik-servis1 “Cihaz Gönderim Formu” nu yazdırıp eksiksiz olarak doldurunuz.

Gönderime hazır olan paketinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo (Anlaşma Kodu: 479760130) ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese gönderiniz.

Adres:Necatibey Caddesi Alarko İş Hanı No:66, K:1, 34425 Beyoğlu/İstanbul

Teknik servisimiz virüse karşı dezenfekte edilmiş olup, çalışanlarımıza koruyucu malzemeler temin edilmiştir. Arızalı cihazlar steril ortamda onarımı yapıldıktan sonra, tarafınıza gönderilmektedir.Yetkili Servise Cihaz Gönderimi Hakkında;

- Arızalı ürününüzü servisimize getirmeden/göndermeden önce Servis Sözleşmesini okuyunuz.

- Servise gelen cihaz veya ürünlerin onarımı ve servis işlemleri sırasında tüm bilgiler silinebilir. Bu nedenle servis merkezimize gelmeden önce cihazınızı yedekleyiniz ve içerisindeki sim kartınızı çıkartınız.

- Cihaz Gönderim Formu'nu yazdırıp eksiksiz olarak doldurunuz. Fatura aslı ya da kopyanızı cihaz ve tüm aksesuarlarınızın yer aldığı kutuyu Cihaz Gönderim Formu ile birlikte havalı bir poşet içerisine yerleştiriniz ve poşeti kapatınız.

- Gönderime hazır olan paketinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo (Anlaşma Kodu: 479760130) ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese gönderiniz.
Adres: Necatibey Caddesi Alarko İş Hanı No:66, K:1, 34425 Beyoğlu/İstanbul

- ÖNEMLİ : Arızalı Xiaomi marka cep telefonunuzu Teknik Servisimize getirmeden/göndermeden önce Mi hesabını (Mi Bul özelliğini) ve ekran parolanızı devre dışı bırakmayı unutmayınız. Nasıl yapılacağını görmek için tıklayınız.

Cihaz Gönderim Formu.pdf (144 KB)
Mi Hesabı ve Ekran Şifresinin Devredışı Bırakılması.pdf (248 KB)
Servis Sözleşmesi.pdf (82 KB)EVOFONE, bünyesinde toplam 60 çalışanımızın bulunduğu teknik servisimiz ve satış sonrası departmanlarımız, müşterilerimizin tüm talep ve sorunlarına en hızlı şekilde  dönüş yapıp hizmet kalitemizi arttırmak için çalışmaktadır. 

Her zaman hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen şirketimizde teknisyen, satış sonrası call center, ikinci el cihazların alınıp yönetildiği ‘buy-back’ personellerimizin yanı sıra departman yöneticilerimizin bulunduğu profesyonel kadromuz ile teknolojinin sağladığı en üst seviyedeki imkanlarla hizmet verilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.