Viomi V2 Temizlik Robotu PRO EU Siyah (Resmi Distribütör Garantili)

167000105
4.099,00 TL
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ürün

  Viomi V2 Pro

  Boyut (çap x kalınlık)

  Ø350 x 94,5 mm

  Renk

  Siyah beyaz

  Emiş Gücü

  2.150 Pa

  Tırmanma Yeteneği

  19mm

  Pil ömrü

  2.2 saat

  Kırılma Noktası İşlevi

  Evet

  Çalışma Gürültü Seviyesi

  69 - 76 dB

  HEPA Filtrasyonu

  Evet

  Toz / Su Deposu Sayısı

  3

  Tank Boyutu

  Her biri 550ml (Su, Toz)

  Akıllı Sensörler

  11

  Sensör Gezintisi

  LDS + SLAM

  Sanal Duvar Frekans Aralığı

  10 metre

  Çok Modları

  Süpür, Paspas, Süpür ve Paspas

  Uygulama Uyumluluğu

  Evet, Mi Home Uygulaması
  Geliştirilmiş Tasarım

  Viomi V2 Pro , dar alanlarda seyahat etmek için daha ince bir gövdeyle yeni tasarlandı ve engelsiz temizlik için geliştirilmiş tırmanma yetenekleriyle (19 mm'ye kadar) donatılmıştır. 2150 Pa'lık rekabetçi bir emme gücü ile bu cihaz, kirden toza tüm boyutlardaki partikülleri temizleyebilir ve hatta soya fasulyesinin boyutunu çakabilir.

  Görünür parçacıklarla uğraşmanın yanı sıra, Viomi V2 Pro, aksi takdirde havaya geri dönecek mikro toz parçacıklarını yakalamak için yıkanabilir bir HEPA Filtrasyonu ile donatılmıştır. Bu, bakıma yardımcı olur, bu nedenle sürekli olarak yeni HEPA filtreleri satın almanıza gerek yoktur. Cihazdaki güçlü emiş gücü ile bile, Viomi V2 Pro 69 - 76dB'lik bir uğultuda düşük çalışma gürültü seviyesini korur.  Daha Büyük Kapasite

  Viomi V2 Pro'nun pil ömrü 2,2 saate kadar çıkıyor. Viomi V2 Pro düşük pil noktasına (% 20) ulaşırsa, göz kulak olmak için fazladan bir adım atma konusunda endişelenmeyin. Cihazın kırılma noktası fonksiyonu, robovac'ı otomatik olarak şarj istasyonuna geri çağırır ve% 80 güce kadar şarj olduktan sonra görevine devam eder.

  Viomi, V2 Pro'yu birden fazla temizleme modunu sağlamak ve ayrıca kartuşları temizleme sıklığını azaltmak için tasarladı. Bu nedenle, V2 Pro, hepsi farklı modlara hizmet eden üç büyük tank (550ml) ile benzersiz bir şekilde donatılmıştır; Süpürme, Paspas ve Süpürme + Paspas (2'si 1 arada işlev).  Kullanım kolaylığı

  Çoklu modlardan bahsetmişken, kullanıcıların Paspas Modu'nun dağıttığı su miktarını kontrol etme seçeneği vardır (3 seviye), böylece kullanıcılar sıvıya duyarlı yüzeyler için “tam ıslak” yerine “yarı ıslak” tercih edebilirler. Bununla birlikte, Viomi V2 Pro halılar ve vinil zeminler de dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylerde kullanılabilir.

  Viomi V2 Pro'daki yenilikçi Haritalama Teknolojisi, akıllı Lazer Mesafe Sensörü (LDS) ile Eşzamanlı Yerelleştirme ve Haritalama (SLAM) kombinasyonunu içerir. Bu yenilik, daha fazla dikkat gerektiren alanların temizliğini planlamak için Mi Home Uygulamasının rahatlığını genişletir ve ayrıca kullanıcıların gözetimsiz temizlik için cihaza güvenmesine izin verir.


  Uygulama ve Akıllı Ev KontrolüDiğer Mi Home cihazlarında olduğu gibi, kullanıcılar da V2 Pro'nun Mi Home Uygulaması üzerinden gerçek zamanlı izlemesini izleyebilir - Viomi robot vakumunuzun evinizin etrafında sanal bir harita oluşturmasını izleyin ! Ayrıca, Uygulama, kullanıcıların cihaz temizleme süresini planlamasına, sanal duvarlar kurarak kısıtlı alanlardan kaçınmasına ve en önemlisi çoklu temizlik oturumları için 'oda tanıma' işlevini kullanmasına olanak tanır.

  Bu nedenle, meşgul kullanıcılar robovac'ı kurma endişesi duymadan hafta boyunca rahatlayabilir. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bir uygulamanın tıklamasıyla, Viomi'nin temizliğinizin geri kalanını sizin için yapmasına izin verin.

  Garanti Bilgisi
  :
  Resmi Distribütör Garantili
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.