teknikservis-duyuru
Yeni

Xiaomi Hava Temizleyici Hepa Filtre (Resmi Distribütör Garantili)

130132105
299,00 TL
Toplam 0 Yorum Bulundu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Xiaomi Hava Temizleyici Hepa Filtre (Resmi Distribütör Garantili)
  Bir filtrenin ne kadar iyi performans gösterdiği, arıtma yeteneğine ve aerodinamik tasarımına bağlıdır. ABD'nin ilk 3 hava temizleyici üreticisi tarafından sağlanan filtre, aerodinamik 360 ° silindirik tasarımı birincil, HEPA ve aktif karbon katmanlarından oluşan güçlü bir üçlü filtreyle birleştirir. Kullanımı ve değiştirilmesi kolay, güç ve kalite dengesi Mi Air Purifier'ı bu kadar etkili kılan şeydir.
  PET birincil filtre
  Büyük parçacıkların 360 ° filtrasyonu
  PET (polietilen tereftalat) ile yapılan dış katman, karşılaştırılabilir modellere göre 3 ila 5 kat daha serttir. Yüksek eğilme mukavemetine sahiptir ve katlanma, gres, yağlar, asitler, alkaliler ve çoğu çözücülere karşı dayanıklıdır. Silindirik şekil, toz, saç ve diğer daha büyük yüzen parçacıkların 360 ° filtrasyonunu sağlar.

  hepa_1.png (81 KB)
  Ultra yoğun H11 sınıfı HEPA filtre
  PM0,3'ün% 99,3'üne kadar filtreler
  HEPA (Yüksek Verimli Partikül Tutucu), mikron büyüklüğündeki partikülleri filtrelemek için hastanelerde ve laboratuvarlarda sıklıkla kullanılır. Mi Hava Temizleyici, PM2.5, PM0.3, polen ve diğer solunabilir parçacıkları yakalamak için ultra yoğun bir Toray PP ve PET HEPA filtre kullanır ve sadece temiz havanın geçmesini sağlar. Tamamen uzatıldığında 7,7 metreyi ölçer ve PM0.3 partiküllerinin% 99'unu ve PM2.5 partiküllerinin% 99,99'unu etkili bir şekilde filtreler.
  İnce katlanmış 161 kez
  Ultra yoğun HEPA filtre, tamamen uzatıldığında 7,7 m'dir. Hava temizleme için ideal olmasına rağmen, bu yüksek hava direnci sağlar.
  Bu sorunun üstesinden gelmek için, katlama sürecinin yaratılması konusunda dikkate değer bir düşünce yapılmıştır.  hepa_2.png (359 KB)

  Güneydoğu Asya kaynaklı kaliteli hindistan cevizi aktif karbon filtre
  Aktif karbon, HEPA'nın filtreleyemediği zararlı gazları emer. Mi Air Purifier'ın hindistancevizi aktif karbonu türünün en etkili olanları arasındadır. Formaldehit, benzen ve amonyak gibi zararlı kimyasalların yanı sıra koku ve dumanı etkili bir şekilde emen bir anti-formaldehit formülü ile birleştirilir. Topl
  Geleneksel aktif karbon filtre
  Daha yüksek kül içeriği ve safsızlıkları, daha küçük özgül yüzey alanı,
  aynı ağırlıktaki hindistancevizi aktif karbonundan daha az etkilidir.


  hepa_3.png (130 KB)
  Mi Hava Arıtıcı'nın hindistancevizi aktif karbon filtresi
  Daha fazla saflık ve mikro gözeneklilik (tipik aktif karbonun 5 katı),
  daha spesifik yüzey alanı, nispeten hafif.  hepa_4.png (258 KB)

  am 57.000m²'lik yüzey alanı veya 8 futbol sahası sunmaktadır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.